“Зватu мене, як кoроля”: історія 26-річного Артура з Бyчі – юнака знайшлu у браmській могuлі ФОТО

0

У родині його ніжно називали Артурчиком. Він любив своїх сестер-двійнят. Любив працювати з дітьми. Мріяв одружитися і завести мопса. 26-річний Артур Руденко загинув у Бучі в березні 2022-го.

13 червня його тіло виявили в селищі Мироцьке. Дощ і сонце розмили грунт в лісосмузі неподалік населеного пункту, на поверхні опинилася рука хлопця.

Він лежав обличчям донизу на інших тілах у братській могилі. Руки Артура були зв’язані. Як він загинув? Родичі дотепер не знають. У хлопця залишилися батьки, маленькі сестри та наречена. Вони сподіваються – може, ті, хто читатимуть його історію, щось пригадають і зможуть їм повідомити, за яких обставин закінчилося життя їхнього Артура

Наречений

– Як тебе звати?

– Як короля. Артур

Артура Руденка вбили у Бучі
Артура Руденка вбили у Бучі

питання про звірства росіян: “а це дійсно так, це не фейк?” На це батько Артура відповідає: “хочеш дізнатися, чи це фейк, я тобі покажу фото мого закатованого сина”.

Своїм дітям, друзям, знайомим батьки Артура говорять: пам’ятайте і розповідайте про те, що роблять в Україні російські військові – “щоби весь світ знав, що таке “русня”.

Авторка: Інна Кубай

Джерело