Звільнення всього півдня – У Зеленського назвали термін – це найпотужніша операція яку коли небудь проводили ЗСУ. Ми однозначно переможемо

0

Давайте відверто. Про окуповані території. І про всі кримінальні ініціативи росіян щодо спроб тупо вкрасти наші міста. Звернення Радника глави ОП Михайла Подоляка до українців. Далі в оригіналі:

Так от, про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а «русский мир» прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених. Ще раз по складах. Це – пов-на ма-яч-ня.

Уся політико-дипломатична машина сьогодні працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на окупованих територіях. Уся військова машина працює на те, щоб просто зараз стримати агресивний наступ ворога на сході країни. Кремль кидає в бій усе, що має, але час на нашому боці.

Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил – південь нашої країни буде обов’язково звільнений.

Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити. Варто зазначити, що Росія будує вже третю лінію оборони на окупованій території півдня України, утім в разі контрнаступу ЗСУ це їм не допоможе. У разі деокупації Запорізької області російські війська, що знаходяться на Херсонщині, опиняться в котлі та у них буде не так багато варіантів подальших дій.

Про це в ефірі Апостроф TV заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

Вони розглядають сценарій контрнаступу. Але треба розуміти, що від того, з яких саме напрямків буде здійснено цей контрнаступ, та який сценарій буде розглядатися, залежить, наскільки успішно вони зможуть використовувати ці свої лінії оборони, – пояснив експерт.

За словами Коваленка, окупанти можуть опинитися в котлі в разі контрнаступу на території Запорізької області. Тоді в російських військ буде не так багато варіантів дій.

Якщо ми подивимося на мапу, то зрозуміємо: у разі якщо Збройні сили України розпочнуть контрнаступ та деокупацію саме Запорізької області – Мелітополь, Бердянськ і так далі – то ми побачимо таку ситуацію, коли російські окупанти опиняться в оточенні в Херсонській області. В них буде доволі невеликий вибір. Або вони будуть там залишатися та врешті-решт будуть здаватися в полон чи їх буде знищено. Або вони втечуть через той невеличкий шлях, який в них буде залишатися, до тимчасово окупованого Криму. Іншого виходу в них вже не буде, – продовжив оглядач.

Експерт наголосив, що треба враховувати і постачання зброї від наших міжнародних партнерів. З її допомогою ЗСУ зможуть вражати обʼєкти та склади окупантів з далеких відстаней, тож нарощування ліній оборони російським військам не допоможе.

Я вважаю, що дуже скоро Збройні сили України будуть мати технологічну перевагу перед російськими окупантами. Тому вони можуть робити скільки завгодно цих ліній оборони, але будь-яка лінія оборони не вистоїть проти високотехнологічної та високоточної зброї, яка знищує пункти управління, склади боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів, з технікою та обʼєкти з особовим складом. Так, вони можуть облаштовувати якісь лінії оборони. Але це не виключає того, що їх будуть знищувати з дуже великої відстані дуже високоточною зброєю. Тому вибір невеликий, – резюмував Коваленко.