3СУ пiшлu нa шmyрм! Пpямo в Бaхмyті – вжe oфiцiйнo: noвнe звiльнeння. Радісна новина – переможемо

0

Українська армія пішла на штурм у напрямку Покровського та у населеному пункті Іванград.

Обстановка на бахмутському напрямі у війні Росії проти України залишається складною, але контрольованою ЗСУ.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

«Противник продовжує завдавати авіаударів у районах населених пунктів Білогорівка, Бахмутське, Бахмут, Курдюмівка та Нью-Йорк. Підрозділи ЗСУ продовжують стримувати тиск противника в районах населених пунктів Спірне, Берестове, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Іванград, Одрадівка та Майорськ, – сказав Громов. – У ході ведення штурмових дій за напрямом Бахмут – Покровське та у населеному пункті Іванград підрозділами окремих механізованих бригад ЗСУ відновлено контроль над двома взводними опорними пунктами».

На Бахмутському напрямі тривають тяжкі бої. Росіяни намагаються прорвати оборону ЗСУ на північних околицях міста, але безуспішно. Військові України героїчно тримають рубежі.

За його даними, війська РФ сильно тиснуть на Бахмут з ​​боку Іванграда та Досвідченого.

“У районі заводу Knauf без змін, хоча окупанти продовжують закидати наші позиції м’ясом”, – розповів журналіст.

Крім того, за даними Мірошникова, росіяни виявляють надзвичайну активність у районі Яківлівки, що на півночі від Бахмута.

 “Окупанті традиційно вирушають до Кобзона, намагаючись забратися на висоту”, – поділився він інформацією.

Уже пів року окупанти активно штурмують Бахмут. Але за цей час їм не вдалося не просто заволодіти містом, але й перехопити ініціативу в ЗСУ на цьому напрямку, переконаний політолог та ведучий, а наразі пресофіцер Першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна Тарас Березовець.

За його словами, українські військові вже перемололи значну кількість «вагнерівців» та інших окупантів, але ті воюють дуже зухвало і агресивно — навіть стрибають в наші окопи та починають рукопашні бої.

Бахмутський, авдіївський напрямки — це єдині напрямки, де російські війська разом з приватною військовою компанією Вагнера і з армією терористичних так званих народних республік намагаються наступати. На всіх інших напрямках ми бачимо, що зусиллями ЗСУ їхній наступ вдалося зупинити.

Більше того: українська армія перейшла в наступ, навіть незважаючи на несприятливі погодні умови, зокрема на півдні. Щоправда, це впливає на темпи нашого наступу.

Джерело:korupciya.com