Пуmін офіційно: “Від сьогодні і до кінця віку українці, які прожuвають на цих терuторіях стають нашuмu громадянамu!”-Деталі

0

Путін наївно вважає , що українці з територій Луганщини , окупованих Донеччини , Херсонщини та Запоріжжя стануть громадянами РФ ” назавжди ” . Президент Росії Володимир Путін під час свого виступу заявив, що жителі Луганська , Донецька , Херсона i Запоріжжя Начебто ” стануть громадянами РФ назавжди ” .

Про це очільник Кремля заявив під час оголошення про спробу анексії окупованих територій України . Зокрема , російський Диктатор вкотре проголосив брехню про те , ЩО нібито ” мільйони українців ” на захоплених Територіях держави ” вважають себе частиною Росії ” .

Немає нічого сильнішого від рішучості мільйонів людей , які за своєю культурою , вірою , традиціями , мові вважають себе частиною Росії . Чиï предки протягом віків жили в єдиній державі.

Немає нічого сильнішого від рішучості Цux людей повернутися в свою справжню історичну батьківщину ” , проголосив викривлене уявлення про реальність Путін . СВОЄ – ” Люди , що живуть у Луганську , Донецьку , Херсоні i Запоріжжі стають нашими громадянами назавжди ” , поділився мріями російський диктатор .

– Зауважимо , що в Росії вже гадали , що й жителі Киева Ta Харківщини стануть громадянами краïни – агресорки назавжди .

Проте окупанти звідти накивали п’ятами , вже й слід їхній простиг .

Нагадаємо , я Путін підписав ” договiр ” про ВХОДЖЕННЯ українських територiй до складу РФ після проведення там псевдореферендумів .