7 хвилин тому! Зеленський “nроїхався” по Макрону – слів не підбuрав: такого не чекали! Деталі!

0

Президент України Володимир Зеленський висловився щодо розмов президента Франції Еммануеля Макрона з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це він сказав в інтерв’ю LCI.

“Еммануель має право чинити так, як він хоче, але це триває з 2019 року. Я не думаю, що це приносить плоди”, – сказав Зеленський, якого цитує TF1 Info.

Він пояснив, що коли Макрон спілкується з Путіним, перед ним щоразу інша людина.

“Є той, хто дає йому обіцянки, а наступного разу на столі виникає зовсім інша позиція, тож цього не виправити” – сказав він.

За словами президента, все, що цікавить Україну – це звільнення власної землі, територій, які нині утримуються росіянами.

“У цей момент нам доведеться розмовляти з Росією, яка готова поважати свого співрозмовника, а це починається з того, щоб повернути нам те, що належить нам відповідно до міжнародного права. Саме з такою Росією я був би готовий вести переговори, але не з тією Росією, яку ми маємо зараз – нацистською Росією”, – сказав Зеленський.

Президент Франції Макрон у четвер на засіданні Європейської ради у Брюсселі підтвердив, що незабаром зателефонує Володимиру Путіну, щоб обговорити війну в Україні.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія готується до тривалої війни в Україні, і ті, хто підтримує Київ у НАТО, повинні продовжувати надсилати зброю, доки президент РФ Володимир Путін не зрозуміє, що він не може перемогти на полі бою.