Вже офіційно! Жодних відключень? Україна у захваті – радісна звістка з США: цього всі чекали!

0

Україна потребує обладнання та іншої допомоги для швидкого відновлення об’єктів теплопостачання та енергетики

США готові надати для України спеціальне обладнання, яке дозволить швидко відновлювати енергетичні обʼєкти після ракетних ударів російських агресорів.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак після зустрічі із помічником державного секретаря США з питань енергоресурсів Джеффрі Паєттом та надзвичайним і повноважним послом США в Україні Бріджит Брінк.

“Наша країна потребує обладнання та іншої допомоги для швидкого відновлення об’єктів теплопостачання та енергетики після ракетних ударів з боку РФ”, – сказав Єрмак.

Після зустрічі Єрмак повідомив, що отримав від американських партнерів запевнення, що США поставлять в Україну обладнання для швидкого відновлення інфраструктури. Також керівник Офісу президента додав, що зустріч була проведена за доручення голови держави Володимира Зеленського.

Крім того, Адміністрація президента США Джо Байдена звернулась до Конгресу щодо надання Україні додаткової фінансової допомоги у розмірі майже 38 млрд доларів.

“Ми знаємо, що наша робота полягає в тому, щоб продовжувати нашу військову підтримку України, щоб вони були в найкращій можливій позиції на полі бою. І якщо і коли дипломатія дозріє, українці опинилися в найкращій можливій позиції за столом переговорів”, – сказав Салліван.

Він додав, що Адміністрація американського президента робить все можливе, щоб Україна змогла вистояти у війні з російськими агресорами, саме тому вона просить Конгрес дозволу виділити додаткові кошти для підтримки українців.

Джерело:korupciya.com