“Армія РФ вuдuхається, але може завдаmu уgару знову”: генерал США вказав на головну заrрозу для Українu у війні

0

Армія держави-терориста Росії виснажена, їй не вистачає добровольців для війни в Україні. Наразі не можна допустити “замороження” конфлікту, оскільки тоді РФ зможе відновити сили і через 6-12 місяців завдати нових ударів.

Про це в інтерв’ю “24 каналу” повідомив американський бригадний генерал у відставці Марк Арнольд. За його словами, на сході та півдні України наразі триває гаряча фаза війни

“Російська армія видихається, вони не можуть знайти достатньо добровольців для війни, і поки (президент РФ Володимир. – Ред.) Путін не поставить усю економіку на військові рейки і не введе масовий призов, у нього нічого не вийде”, – впевнений військовий.

Він наголосив, що США та союзники по НАТО в жодному разі не повинні допустити замороження конфлікту – це буде велетенська помилка і перепочинок для росіян, після чого в період від 6 до 12 місяців вони завдадуть повторного удару.

“Зараз якраз той час, коли Україну потрібно забезпечити сучасною зброєю, щоб ударити по Росії, поки її війська є виснаженими”, – наголосив Арнольд.

Нагадаємо: 9 серпня президент України Володимир Зеленський провів онлайн-переговори із 42-м президентом США Біллом Клінтоном. Головною темою стала війна в Україні. Зокрема, український лідер заявив, що не дасть Росії її “заморозити”.

“США допомагають нам не дати Росії заморозити цей конфлікт. А це саме те, чого прагне Росія. Ми добре знаємо, що відбувається із “замороженими конфліктами”. Це розтягується на роки, десятки років. Ми не можемо цього допустити”, – сказав під час розмови президент.

 OBOZREVATEL