Кім – терmінoвo! Зараз мене має почути кожен українець! Бачили, що сталося в Херсоні?! Наші хлопці працюють на межі можливостей, ідуть важкі бoї, тому нам потрібна ваша допомога, а саме…

0

Збройні Сили України потужно розпочали наступ за певними напрямками на Херсонщині. Тому у військових з’явились додаткові потреби, які потрібно закрити дуже оперативно

Про церозповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Він також зазначив, що зараз на фронті важкі бої, хлопці працюють за багатьма напрямками.

За словами Віталія Кіма, просування та атакувальні дії – це інше. Тому військові мають потреби у всьому, починаючи із техніки і аж до їжі.

“Дуже прошу вас поновити зв’язки із військовими, оскільки є втрачена техніка, коптери тощо”, – звертається до волонтерів Кім.

Просування та атакувальні дії – це геть інше, потреби є у всьому. Тому я прошу волонтерів поновити зв’язок із бойовими частинами, яким допомагали раніше.

Масовані ракетні обстріли Миколаєва 29 серпня – окупанти “відіграються” за невдачі

ЗСУ почали наступ на Херсонщині, яка є областю-сусідкою Миколаївщини, тож місту та області повсякчас дістається. Вчора, 29 серпня, російські загарбники “вилили” на Миколаїв 19 ракет, на щастя 4 із них вдалось збити.

Але “прилеліли” 12 снарядів, які забрали життя цивільних, основний удар окупанти зосередили на центр Миколаєва. За словами Віталія Кіма, така кількість жертв є сумною, але водночас – щастя, адже обстріл почався вдень та вівся по людних місцях.

Людей просять реагувати на тривоги

Українцям нагадали, що потрібно реагувати на сигнали повітряної тривоги. Коли сповіщають про небезпеку, необхідно негайно йти в укриття цивільного захисту й перебувати там, аж доки не сповістять про відбій. Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя.

24 канал