«Без шуму, пафосу і пропаганди», – Зеленському вдалося зробити неймовірне

0

Всього за рік правління Володимира Зеленського ціна на газ для населення знизилася на 62%, а гривня протягом цілого року показує стабільні показники.

Про це повідомляє Літописець.

Незважаючи на пандемію коронавируса і неймовірний економічна криза, пов’язаний з 5 роками правління режиму Порошенко, Зеленському вдається неймовірне.

Петро Порошенко хвалився західним кураторам, що йому вдалося підняти ціну на газ для громадян України на 100%. Зеленському вдалося знизити цю ціну на 62% всупереч волі кураторів Порошенко з США.

Порошенко за все за пів року свого правління вбив гривню. Гривня обвалилася в 4 рази. Зеленському за пів року вдалося зміцнити гривню на 46%.

У травні оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» поставляє газ в рамках спеціальних зобов’язань (ПСО), складе 2,3 тис. Грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газсбитов і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами), що на 21% менше, ніж в квітні 2020 року.

Відзначається, що, в цілому з початку року ціна ПСО знизилася на 51%, а в порівнянні з аналогічним періодом минулого року падіння вартості газу досягло 62%.

Без шуму, пафосу і пропаганди …