Моторошна аварія! Скандалу не уникнути – винуватець син чиновниці. Відмазати не вийде – українці в гніві!

0

Поліцейський, який на смерть збив жінку й скалічив її доньку в Броварах на Київщині, – Михайло Лудченко.

Він син Лудченко Діани, працівниці Броварської міської ради та кандидатки в депутати. Про це у Facebook- спільноті повідомив користувач із ніком Per Valeri.

“П’яний виродок, що винен в смертельній ДТП – Лудченко Михайло Леонідович, син Лудченко Діани (кандидата в Броварську міську раду від команди діючого мера Ігоря Сапожка). Відмазувати будуть з усіх сил. Малюватимуть довідки про хворобу, ліпитимуть нісенітницю про те, що втратив свідомість”, – йдеться у іншому дописі.

Михайло відомий тим, що був помічений у скандалі з перевищенням службових повноважень – знущався з невинних людей прямо на вулиці. Покарання за цей злочин не поніс.

Аварія сталася в Броварах на Київщині 4 жовтня близько 17.40. За кермом автомобіля був п’яний дільничний офіцер Деснянського управління поліції. Поліцейського звільнено з органів внутрішніх справ. Його безпосереднього керівника після проведення службового розслідування буде знято з посади.

Як пишуть телеграм-канали, Зеленському доповіли про резонансне ДТП, і він вже заявив відповідним структурам, що якщо поліцейського будуть покривати, він особисто втрутиться в справу!

Українці ж в коментарях у соціальних мережах, зазначають, що його потрібно посадити довічно, щоб іншим не було повадно.