Будуть сунуmu з півночі!? Шойгу терміново прuбув до Білорусі і ексmрено зібрався з генералами! ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

0

Цікаво, що підписання документів відбулося просто на аеродромі в Мачулищах, а не в будівлі Міністерства оборони чи іншого відомства.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері.

Про це інформують Міноборони РФ та РБ.

Йдеться про внесення змін до угоди між Республікою Білорусь та Російською Федерацією про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері від 19 грудня 1997 року. Окрім цього, міністри обговорили питання двостороннього військового та військово-технічного співробітництва.

“Союзницькі відносини з Білорусією набули особливого значення в умовах безпрецедентного тиску Заходу та його неоголошеної війни проти Союзної держави”, – заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Як пише Міноборони Російської Федерації, Шойгу похвалив Хреніна за “рішучість Білорусії протистояти ворожому курсу США та їх союзників, а також готовність спільно забезпечувати військову безпеку Союзної держави”.

Російські пропагандисткі ЗМІ повідомляють, що після зустрічі із міністром оборони Білорусі у Шойгу заплановані переговори із самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенко.

Моніторингова група “Беларускі Гаюн” звернула увагу на декілька цікавих деталей:

про візит Шойгу до Білорусі у вихідний день раніше не повідомлялося.

менш ніж через годину після повідомлення про приліт Шойгу до РФ Міноборони Білорусі повідомили,

що Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до у документ про регіональну безпеку.

підписання документів відбулося не в будівлі Міністерства оборони чи іншого відомства, а просто на аеродромі в Мачулищах. Це є нетипово і лише підкреслюють якийсь поспіх.