Буковина, патрульні зупиняють блондинку, директорку садка на кабріолеті, вона вирішила, що зможе «порєшать» з поліцейськими, але раптом щось пішло не так…

0

У Дністровському районі поблизу смт. Кельменці поліцейські зупинили водійку на елітній автівці – кабріолет “Пежо”. Жінка поводила себе не зовсім адекватно.

Відео виклали у спільноті Сокирянське дно, пише МБ.

Після зупинки автівки поліцейськими жінка почала обурюватися, що вона директорка дитячого садочка і її незаконно зупинили.
Інспектор поліції пояснив, що зупинив авто через порушення ПДР.

Жінка почала телефонувати кудись і дізнаватися прізвище в інспектора.

Водійці патрульні запропонували пройти огляд на алкогольне сп’яніння. На що жінка почала ще більше обурюватися, бо вона не розуміє через що її зупинили.

Скріншот відео

“Я знаю твого начальника. Він тобі передзвонив, радной”, – казала жінка.

Жінка, незважаючи на бесіду з поліцейськими, поїхала далі.

Поліцейські поїхали за нею і знову зупинили. Але жінка поводила себе із поліцейськими досить фамільярно, періодично матюкалася і постійно до когось телефонувала зі словами “Ти мені рєшаєш”.

Зрештою водійка почала питати, скільки штрафу має заплатити. Поліцейські пояснили, що вони зафіксували факт порушення ПДР, а суд ухвалює рішення.

Насамкінець жінка почала казати, що перевірили не того, кого потрібно, і поліцейські будуть “крайніми”.

Скріншот відео

У коментарях під дописом повідомили, що водійкою на елітній автівці є директорка дитячого садочка ЗДО №1 “Веселка” Герасимчук Тетяна, – зазначає видання.0SHARESShareTweet