Один бaбaх і мінус 280 оkynaнтів…Все, що протягом тижня ешелонами звозилося з окупованого Криму на Херсонщину – все це обнулив один удар HIMARS-ом, який знищив цілий залізничний ешелон із понад 40 вагонів техніки

0

Українські військові в ніч із 29 на 30 липня вразили залізничний ешелон, що налічує понад 40 вагонів. Ешелон із живою силою, технікою та боєприпасами прибув на залізничну станцію Брилівка Херсонської області – і там став мішенню для HIMARS.

Про це пише радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. За його даними внаслідок удару та подальшої детонації боєприпасів знищено велику кількість техніки, ліквідовано близько 80 окупантів, ще дві сотні отримали поранення.

“У ніч із п’ятниці на суботу, високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон з більш ніж 40 вагонів, який прибув із Криму з живою силою, технікою та боєприпасами на залізничну станцію Брилівка, Херсонської області. В результаті жива сила перетворилася на вугілля, техніка на купи металобрухт, а БК злетів у повітря. Втрати живої сили склали – близько 80 – 200 – х та 200 -300-х“, – зазначив Геращенко.

Також Геращенко показав фото з наслідками удару ЗСУ по Брилівці.

Геращенко перепостив фото з місцевого пабліка з наслідками удару ЗСУ по російському ешелону з технікою та БК на Херсонщині

Він поділився даними, отриманими від джерел у розвідці, про те, що загинули “всі машиністи та інженери компанії “російські залізниці”, які здійснювали транспортування військового вантажу з Криму до Херсонської області”.

Таку ж сумну долю, зазначив Геращенко, ЗСУ забезпечать усім окупантам та тим, хто привозить їм боєприпаси та техніку.

“Це не перший випадок загибелі машиністів “РЖД” в Україні. І не останній. Якщо ваші родичі працюють машиністами в Українському Криму або в областях Росії, з яких на Територію України доставляються ешелони з боєприпасами, знайте – вони потенційні смертники! Кожен ешелон з бойової технікою, особовим складом та БК відстежується в режимі реального часу з Космосу і вдень і вночі. Ракети HIMARS знищують усіх і солдатів, і офіцерів та найманців та обслуговуючий персонал “РЖД”, – написав Геращенко.

Родичам російських залізничників він порадив переконувати близьких у жодному разі не погоджуватися вести залізничні потяги в Україну. Інакше смерть чи інвалідність їм гарантовано.