Бурятu з чеченцямu влаштувалu пeрeстрілку

0

На окупованій частині Херсонської області сталася перестрілка між представниками різних етнічних груп російських окупантів – чеченцями і бурятами.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України у соціальній мережі Facebook.

“В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими РФ чеченської та бурятської національності. В нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та у “нерівноправності” умов з чеченцями. “Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості “загороджувальних загонів”. Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати”, – наголошується у повідомленні.

Водночас, ще одна причина перестрілки – нерівномірність розподілу награбованого, бо основний “зиск” від мародерства отримують ті ж чеченці.

Також розвідка повідомляє, що з причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів збройних сил РФ в окупованій Федорівці Запорізької області. Зокрема, росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

УНІАН