Дружина та діти рuдають від rоря…Ховали у його день народження: Легедарний захисник із Львівщини nоклав своє життя за Україну

0

Дрогобицька громада втратила ще одного захисника, – мешканця села Михайлевичі Василя Швадчака, який загинув під час виконання бойових завдань із захисту України. Днями воїну мало б виповнитись 46 років. Про це повідомила Дрогобицька міська рада.

На жаль, 11 березня 2023 року, під час виконання бойових завдань із захисту рідної країни, Василь Швадчак загинув.

Довідка про Героя: Василь Швадчак народився 14 березня 1977 року в Дрогобичі. З дитинства разом з сім’єю проживав у селі Михайлевичі

Закінчив місцеву школу. Працював на різних роботах, займався копанням криниць.

Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Василь пішов у військкомат і вже 2 березня 2022 року добровільно відправився на війну, захищати Україну. Служив у складі 63 ОМБр.

З рідних у воїна залишились дружина, донька і син.

“Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Василя Швадчака.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи”, – йдеться у повідомленні міськради.

Конвой з тілом загиблого захисника очікується у вівторок, в день народження воїна. Точний час прибуття буде повідомлено додатково.