Скажіть мені будь ласка, хіба цю роботу не можуть робити жінки? Навіщо їм усім бронь?

0

Андрій Маршал почувається замисленим в Київ.

Київ. 18 лютого 2023 року. 360-й день війни. Відвідав сервісний центр МВС.

Навіть вранішня повітряна тривога не змогла розігнати натовп відвідувачів. Атмосфера – повне повернення минулих МРЕО ДАІ. Всі ті самі рішали та добре пам’ятні відгодовані лиця у віконцях та в начальстві.

Весь час все в русі: один сидить пачку автомобілів вносить під замовника, якого в черзі ніколи не було, інший по телефону комусь надиктовує анкетні дані власника з бази автомобілів, яку відкрив на комп’ютері, інший пояснює старому дядькові, що його причіп СКІФ під арештом і йому треба щось думати…

Сьогодні 29 річниця падіння Сухумі. Тоді, в Абхазії, росіянці робили те саме, що вони зробили в Бучі, Ірпені, Маріуполі.
Окрема черга – до начальника сервісного центру: там своя черга блатних та зовсім інші питання, заходять по мобільному дзвінку чи з оголошенням: “Я от Ник. Николаевича…..”, “Вам звонили? Я от Александра Ивановича…”, а виходять вже з номерами серії НН 0_00 ОО, якої для пересічних людей навіть немає для вибору/видачі.

Що кинулось зразу в око?

80-90% співробітників сервісного цетру ЗДОРОВЕННІ, ВГОДОВАНІ мужики, які немов повернулись з часів ДАІ в 2023 рік. Точно не голодають! Серед них сидить пару худих дівчин модельної зовнішності, але роботою вони не займаються… І всі вони з броню від мобілізації!

Питання: хіба цю роботу не можуть виконати жінки? Вдови/матері десятків тисяч загинувших захисників, які зараз без роботи?

Про це пише Андрій Маршал на своїй сторінці у фейсбук.

Навіщо тримати на держ.службі та оплачувати з іноземних траншів ці тисячі вгодованих корумпованих рішал з бронню від мобілізації?

Може час зняти з них бронь??? Чи навіть через рік – не на часі? Ще бідноту з сіл всіх не вигребли…?