Джонсон заявuв, що Укрaїна мaє право зaстосoвуватu брuтанську збрoю прoти цілeй на терuтoрiї Росії

0

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Україна має право захищати себе, застосовуючи поставлену їй британську зброю проти цілей на території Росії. Він наголосив, що війна не повинна вийти за межі нашої країни.

Так він відповів на запитання, чи задоволений він застосуванням британської зброї проти таких цілей, як нафтопереробні заводи в Росії, пише ВВС. Джонсон наголосив, що Україна має право на самооборону.

“Ми не хочемо, щоб криза виходила за межі України. Але українці, як сказав Джеймс (Хіппі, міністр оборони. – Ред.), мають право на самооборону. На них нападають із російської території… вони мають право захищатися та оборонятися”, – вважає британський прем’єр.

Так він прокоментував слова міністра оборони країни, який заявив, що цілком законно переслідувати цілі в глибині території ваших супротивників, щоб порушити їхню логістику та лінії поставок.

“Не обов’язково проблема в тому, що зброя, що поставляється Великобританією, буде використовуватися українськими силами проти військових об’єктів у Росії”, – сказав Хіппі.

Obozrevatel