Молдова запропонувала Україні першу військову допомогу

0

Молдова вперше надасть Україні допомогу на фоні військової агресії Російської Федерації. Вона передбачає надсилання кваліфікованих саперів для розмінування звільнених ЗСУ населених пунктів, а також гуманітарні пакети постраждалим українцям.

Про це заявила президентка Республіки Мая Санду в коментарі JurnalTV. Вона також додала, що державна банківська система Молдови приєднається до економічних санкцій проти Росії, введених державами ЄС.

“Ми намагаємося допомогти Україні та надати їй транспортні артерії, запропонували допомогти їм саперами, запропонували надати гуманітарну допомогу. Це те, що ми можемо”, – зауважила політикиня у розмові з журналістами.

Нагадаємо, що Мая Санду висловила жаль, що армія Молдови так і не змогла досягти повної бойової здібності. Це помітно на особливому контрасті, коли Москва розгорнула повномасштабну військову кампанію на території сусідньої держави та має намір залучити до цього спірну територію Придністров’я.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

– так званий голова ДНР Денис Пушилін озвучив ймовірні плани Кремля нападу на південний регіон України через невизнане Придністров’я;

– після цього на території “ПМР” почали відбуватися провокації, через що місцеве населення охопила паніка.