Феєричне nовернення? Більше 100 голосів – феноменальнuй nрорив: Джонсону вдалось. Браво!

0

Борис Джонсон отримав підтримку 100 парламентаріїв-консерваторів, необхідну для участі у виорах прем’єра Британії, повідомляє Sky News.

Союзники пана Джонсона заявили, що він виступає за здобуття посади прем’єра для себе, але йому, ймовірно, протистоятиме в перегонах за лідерство його колишній канцлер Ріші Сунак, чия відставка стала ключовою причиною відходу пана Джонсона з Даунінг-стріт цього літа.

Для деяких консервативних законодавців Джонсон є переможцем голосування, здатним привернути увагу всієї країни як своєю знаменитістю, так і своїм “енергійним оптимізмом”.

Щоб прискорити обрання нового лідера після раптового відходу щойно обраної Трасс, партія цього разу запровадила дуже високий прохідний бар’єр: балотуватися зможуть лише ті, хто заручиться підтримкою щонайменше ста членів фракції торі в Палаті громад.

Загалом у Консервативної партії зараз 357 мандатів у нижній палаті парламенту, і відповідно висунутись зможуть не більше трьох кандидатів.

Поки точно не відомо, чи він вступить у боротьбу, але фахівці вважають, що, попри нещодавнє скандальне звільнення з посади прем’єра, шанси у нього непогані.

“Я змінив свою думку за останні 24 години. Я чув від двох-трьох людей, яких я дійсно поважаю і які зазвичай дуже гарні в цифрах, що він не лише подолає поріг у 100 депутатів, а й може отримати близько 140”, – сказав в інтерв’ю програмі Today на BBC Radio 4 Тім Монтгомері, засновник вебсайту прихильників Консервативної партії ConservativeHome.

Джерело:korupciya.com