“Всі закачаюmься”: до зими відбудеться nрезентація nотужного вітчuзняного озброєння – Арестович

0

Укроборонпром повідомляв про розробку українського дрона, який може вражати цілі на відстані 1000 кілометрів.

Вже скоро в Україні презентують нове потужне вітчизняне озброєння, яке дозволить більш ефективно захищатися від російських окупантів. Презентація відбудеться вже до настання зими. Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович.

Арестович заінтригував тим, що згодом презентує Укроборонпром.

“Люди, які називають себе знаючими, сказали мені, що не далі, як з першими холодами ми таке побачимо — прям таке побачимо. І все це буде неодмінно вітчизняного виробництва і в товарних кількостях, що просто всі закачаються. Я сказав людям: “Окей. Можна це повідомляти вголос людям?”. Сказали: “Повідомляй, ми ручаємося”. Ну ось тоді: ручаєтеся, я повідомляю”, — сказав Арестович.

У створенні цих боєприпасів, зокрема, дронів, задіяні промисловості багатьох інших країн. Ці дрони матимуть змогу летіти на відстань 1000 кілометрів. Вони змусять Кремль замислитись про те, чи дійсно їм необхідно застосовувати іранські дрони для ударів по Україні.

Арестович не виключив, що після їх презентації на території РФ “почне щось відбуватися”.

“Ми ж не атакуємо російську територію. Якщо там раптом в Москві почне щось відбуватися, як в Бєлгородській (області – Главред), значить — це хвороба куріння не в тому місці перекинулася з Бєлгородської — Бєлгородської, Воронезької і Курської”, — додав Арестович.