«Хочете знати чому РФ почала такі бeзжaльні oбсmрiлu мuрнuх міст? Все просто, з дня на день ми очікуємо новіmні рaкemu для HIMARS, дальністю на 300 км і ось тоді для них почнеmсья жaрa і вони це знають», — Резніков

0

На полі бою відбудуться серйозні зміни на користь України.

Це може статися вже до кінця 2022 року, заявив міністр оборони Олексій Резніков Financial Times.

«Сподіваюся, що цього року ми побачимо контрнаступальну кампанію і вона буде успішною», – заявив Резніков.

Він висловив впевненість, що Україна отримає більше систем великої дальності, зокрема, американських реактивних систем залпового вогню HIMARS, які вже «змінили правила гри у війні».

«Україна використала їх (HIMARS) за останні три тижні для завдання ударів по російських складах боєприпасів далеко за лінією фронту, пошкодивши артилерійську машину Російської Федерації», – зазначив Резніков.

За його словами, спочатку Сполучені Штати Америки побоювалися відправляти в Україну HIMARS. Мовляв, це призведе до ескалації війни. Однак тепер партнери надішлють їх більше, у тому числі з ракетами дальністю польоту 300 км, стверджує Резніков.

«Я думаю, що це поетапний рух. Ми даємо їм доказ того, що ми можемо використовувати HIMARS з точністю та витонченістю, і ми отримаємо ще більшу і більшу дальність», – впевнений Резніков.