Країна на вухах! 25 хвuлин тому: довгоочікувана зaявa! У СШA шokyвaлu: вuнuщyвaчi для ЗСУ ..

0

Українські пілоти навчатимуться на винищувачах F-15 і F-16,передає корупція.інфо

У Конгресі США запропонували виділити $100 млн на таке навчання .

Палата представників ухвалила законопроєкт про оборонну політику на суму $840 млрд, в якому передбачено навчання українських льотчиків на американських винищувачах F-15 і F-16. Про це з посиланням на документ повідомив журналіст Голосу Америки Остап Яриш.

За його словами, серед схвалених поправок було положення про виділення $100 млн на навчання українських військових льотчиків на американських літаках, зокрема F-15 і F-16.

23 червня в американському Конгресі зареєстрували законопроєкт, який у разі схвалення дасть можливість українським льотчикам розпочати навчання на винищувачах F-15 та F-16. Про це у Twitter повідомив член Палати представників від штату Іллінойс, ветеран ВПС США Адам Кінзінгер.

Він виклав фото з двома українськими бійцями ПС ЗСУ та підписав – “коли льотчики говорять у справі”.

“Ці люди – льотчики Повітряних сил України. Багато хто думав, що вони вийдуть з бою першого ж дня… Але вони все ще борються. Я вніс законопроєкт про навчання на літаках НАТО, щоб вони могли перейти на F-16. #СлаваУкраїна”, – йдеться у повідомленні.

F-16 – це американський багатофункціональний легкий винищувач четвертого покоління. Завдяки своїй універсальності й відносно невисокій вартості, є наймасовішим винищувачем четвертого покоління (на червень 2018 року побудовано понад 4604 літаків) і користується успіхом на міжнародному ринку озброєнь (стоїть на озброєнні 25 країн), на 2019 рік був найпоширенішим у світі.