Хотів підзаробити: дружина ліквідованого окупанта скаржиться, що її kuнули з вunлаmами, а mруна була замала. Фото

0

Родини ліквідованих російських окупантів, які добровільно поїхали вбивати мирне населення України, скаржаться, що їх кинули з виплатами. Як виявилось, контрактники не мають права на жодні державні страхування та компнсації. Перредає Obozrevatel

Про це розповіла колишня дружина ліквідованого солдата Кремля, який і місяця не протримався на фронті. Він поїхав в Україну, щоб підзаробити, а повернувся в автівці з написом “Вантаж 200”.

Ліквідований окупант з дружиною .

Максиму Мещерякову у військкоматі пообіцяли гарну зарплатню – 210 тисяч на місяць. Тож він без роздумів полишив роботу водія і відправився на фронт кулеметчиков. Жодного бойового досвіду він не мав. На батьківщині в нього залишився малолітній син.

Колишня дружина окупанта намагається “вибити” компенсацію за загиблого батька її дитини. Але все, що вона отримала – це замалу труну і урізану зарплатню, яку не може зняти.

Ліквідований окупант з сином.

“Посмертно Максимові прийшло 75 тисяч. Але ці гроші на його рахунку, я їх поки що зняти не можу. Контракт він уклав 14 квітня, помер – 12 травня. Тобто йому забракло двох днів до рівного місяця”, – розповідає ексдружина.

Водночас вона згадує, що не хотіла відпускати Максима на фронт, бо боялась, що його поранять і він не зможе більше фінансово забезпечувати їхнього сина.

Після смерті окупанта його родині мали виплатити 5 мільйонів рублів. Але виявилося, що за добровольців компенсацій не передбачено.