Запам’ятайте це ім’я Ладо. Вчитель із Грузії який заставив заплакати Наталю Мосейчук в прямому ефірі…Він зібрав Мільйон доларів для нашої держави.

0

Незабудьте поширити будь ласка щоб таких героїв знав весь світ!

Нейм0вірна підтримка України пр0стими людьми по усьому світу вражає.

Вчитель з Грузії Ладо Апхазава зібрав для України майже мільй0н доларів, хоча сам не мільй0нер, не бізнесмен і не суперзірка, йдеться ТСН.

Він навчає дітей у сільській школі. Ладо став першим призером національного конкурсу Global Teacher Award – нагороди, яку отримують найкращі представники своєї професії.

Утім свою відзнаку, а ще золотий перстень мами чоловік виставив на аукціон заради допомоги Україні. Вчинок Ладо так зворушив людей, що до його акції долучилися небайдужі люди із 39 країн. Серед них – чимало освітян та учнів. Спільними зусиллями вони зібрали просто таки колосальну сумму, яка піде благодійним організаціям, що опікуються українськими біженцями.

Чоловік розповідає, що всі ці дні відчуває весь біль українців, тож не міг залишатись осторонь і відчував, що мусить щось зробити. Твердить, що долучалися до допомоги Україні чимало його колег і грузинських школярів.

«Двічі моя душа наче згорала у війні. Коли помирали мої батько та мама, потім, коли почалася в Україні війна. Коли я побачив людей зі зв’язаними руками в Україні, я зрозумів, що маю для неї щось зробити», – розповідає Ладо.

Він розповідає, що збирається до України і його учні збирають свічки, роблять їх власними руками. Вони хочуть, що вчитель запалив їх тут в ім’я загиблих дітей.

Розповідь вчителя змусила плакати Наталю Мосейчук, яка є “амбасадоркою” Global Teacher Award в Україні і яка особисто кілька років тому зустрічалась із викладачем під час премії в Дубаї.