Кoрuгувальнuцю Крuгiну вunустuлu із СІ30 під рекордну зaсmаву в мaйже пів мільйoна

0

Дар’я Кригіна, яку обвинувачують в передачі окупантам координат дислокації української армії й критичної інфраструктури Харкова, вийшла на волю після внесення застави.

Про це повідомив речник речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Нині справа корегувальниці вже у суді, зараз у судовому реєстрі більшість ухвал, які стосуються Кригіної, є закритими, зазначили у антикорупційному центрі

Згідно з останньою ухвалою, суд, приймаючи рішення, враховував, що Кригіна має родичів на тимчасово окупованій території України, до яких може виїхати з метою уникнення відповідальності, не застосував до неї звільнення під домашній арешт із носінням електронного браслету, як просив адвокат, однак урахував, що вона перебуває в ізоляторі вже тривалий час і визначив заставу.

За даними Харківського антикорупційного центру, Кригіна родом із Луганської області. В 2015 році вона закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Вона намагалася робити кондитерські вироби, працювати дизайнеркою. А потім влаштувалася в маркетингове агентство для роботи в окупованому Луганську. Часто їздила на окуповану територію, зокрема, була в Ялті. В 2021 році вона їздила до москви. Після початку повномасштабного вторгнення рф у своїх соцмережах Кригіна написала, що «знайшла плюси у обстановці». Мешкала Кригіна у Харкові в одній із новобудов на вул. Культури.