“Не пращу…:”Права рука” Прuгожина отрuмав від ЗСУ квuток на концерm Кобзона

0

Великою радістю є те, що помирають не тільки росіяни, які прийшли зі зброєю вбивати мирних людей, а й – “воєнні кореспонденти”, що роками відпрацьовували повістку Кремля. Зокрема, стало відомо про смерть Кіріла Романовського, який був ручним “журналістом” ватажка “вагнерівців” Пригожина.

Не так давно головний пропагандист Росії Владімір Соловйов розповідав, що життя – це складна штука, а смерті не уникнути. Хочеться сказати – як у воду дивився та щось таки передчував, адже у середу, 4 січня, стало відомо про загибель його колеги по цеху Кіріла Романовського. Про це інформує 24 Канал з посиланням на “кухаря Путіна” та главу ПВК “Вагнер” Пригожина.

Природа очищується” від російських псевдожурналістів

Зауважмо, що поки невідомо, що ж стало причиною смерті “кореспондента”. Тому можна припустити, що його путівка на концерт до Кобзона – це частина природнього процесу очищення землі від “непотребу”. Хоча деякі ворожі ЗМІ пишуть, що Романовський боровся зі хворобою, – ймовірно, раком.

Господар журналіста Пригожин не підтвердив це у своєму відео, однак сказав, що смерть Романовського – це втрата для всієї Росії.

Не стало Кіріла Романовського. Кіріл Романовський – величний воєнкор, який зробив дуже багато для нашої країни. Нам буде його бракувати. Усі його знали як бійця,
– сказав “кухар Путіна”.

Пригожин у розпачі, бо втратив одного з найвідданіших псів

0