Курс долара і євро в Україні: “Держбанкам довелося гасити борги”

0

Курс гривні після деякого падіння зафіксувався і перестав рости. 27 лютого курс долара залишився на колишній позначці, що і в попередній банківський день. Курс євро трохи виріс майже досягнувши позначки в 27 гривень. Сьогодні, 27 лютого, в Україні курс долара нарешті стабілізувався і перестав рости.

Так, валюта зупинила зростання на позначці 24,61 гривні, проте євро все ще зростає і вже досягла позначки в 26,91 гривні. Але під кінець дня ситуація може значно змінитися. Про це йдеться в моніторингу Finance.ua.

При цьому Національний банк України на сьогодні, 27 лютого 2020 року встановив офіційний курс на рівні 24,64 гривні за долар. Видання зазначає, ринок трохи панікував через те, що в світі поширюється поширення коронавируса. Також сплеск вийшов з-за невдалих торгів Мінфіну на ринку ОВДП.

Попит на валюту переважав над пропозицією – Нацбанк не став продавати валюту занадто швидко і на ринок вийшли держбанки, які загасили пожежу. Також ринок підігрівали спекулянти, які хотіли виграти від паніки на ринку.