Легендарний шахмаmісm Касnаров: Гаранmую, Путін забeре війська з України, nотрібно лuше взяmu і нажаmu на..

0

Країни Європи можуть відповісти висилкою назад в РФ представників російської політики , що відрізняються агресивними заявами, і їх сімей та близьких.

На тлі численних заяв російських політиків і пропагандистів про Україну європейські країни можуть раз і назавжди “протверезити” Кремль. Гаррі Каспаров в ефірі “Ехо Москви” назвав варіант розвитку подій, при якому ні спікер Кремля Дмитро Пєсков, Медведєв, Шойгу та інші представники політичної еліти РФ не будуть публічно погрожувати жодній країні світу. “Нормальною реакцією на  заяву Пескова була б висилка його дочки з Франції.

Насправді, чимало є адрес сімей на Заході ось цих крикунів, які швидко б їх протверезили”, – сказав Каспаров. Опозиціонер вважає, що цивілізовані країни повинні відібрати у агресивних російських чиновників право в’їзду на свою територію. Аналогічна заборона має поширюватися на членів сім’єю цих конкретних людей. “Думаю, що агресивності відразу зменшиться”, – вважає Каспаров.

Як приклад опозиціонер привів скандал з Володимиром Познером, який був змушений передчасно покинути Грузію разом з гостями, запрошеними на день народження. Незважаючи на свої скандальні висловлювання, журналіст і його друзі хочуть приїжджати в інші країни. “А якщо закрити дорогу не тільки в Грузії, а й до інших країн? Це ціна, яку треба платити”, – запропонував Каспаров.0SHARESShare