“Україна тут абсолюmно ні до чоrо”: Афонські монахи наnророчuлu Росії неnрuємнuй фінал від рук сусіда

0

Афонські старці безліч років тому передбачали непрості відносини між Росією і її сусідом. І мова зараз не про Україну.

В мережі опублікували пророцтва православних старців про те, що Третя світова війна може виникнути в результаті конфлікту між Росією і Китаєм. Потужна економіка Піднебесної раптово стала базою для нарощування армії і озброєння. Про це повідомляє ряд ЗМІ.

Пророцтво Аристоклія Афоноського свідчить про те, що війна між Китаєм і Росією неминуча, причому зробив він його ще у 1917 році. Він вважав, що КНР завжди володіла величезною чисельністю населення, внаслідок чого їй потрібні нові території для життя. На думку старця, після захоплення, Росія стане в’язницею для росіян, яким доведеться почати життя у відповідності з новими правилами.

В країні-агресорі впевнені, що старець прогнозував початок бойових дій між Росією і Китаєм на період, який настане через кілька років після яскравого спалаху від падіння небесного тіла. Можливо, цією подією міг стати  «челябінський метеорит»

Інший старець – Серафим Вирицький – вважав, що Російську Федерацію можуть розвалити конфлікти всередині країни, після чого її східна частина відійде Китаю, а іншу територію намагатиметься забрати Захід. Країна-агресор не захоче здати позиції без бою, в результаті чого настане глобальна війна, після якої Росія має шанси вистояти.

Віссаріон Оптинський в своїх прогнозах також назвав Китай в ролі основного агресора щодо Росії. Він вважав, що китайці дочекаються державного перевороту і в момент найбільшої слабкості зроблять спробу захоплення влади в країні. У той же час старець говорив, що росіяни здатні об’єднатися та врятуватися своїми зусиллями.