Маємо надзвичайно круту новину з мелітополя: Протягом 30 хв в різних куточка міста пролунало понад 10 гучних вибухів. Відео

0

На вулиці грудень, але “бавовна” регулярно цвіте на теренах, які захопили окупанти від початку повномасштабного вторгнення. Мер Мелітополя, що на Запоріжжі, повідомив про вибухи в населеному пункті.

Вечір 10 грудня для російських солдатів, попри холодну пору, є надзвичайно гарячим, зокрема у Запорізькій області. За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, понад 10 ударів здійснила українська армія по позиціях путінських солдатів.

Як українська армія “вітала” загарбників

Також мер населеного пункту зазначив, що роблять ворожі вояки просто зараз, та яких новин слід очікувати від Збройних Сил.

У Мелітополі гаряче. Понад 10 гучних вибухів чутно у всіх районах міста. Окупанти метушаться. Чекаємо на гарні новини від ЗСУ,
– сказав він.

Вочевидь, у такий спосіб українська армія вирішила привітати очільника окупаційної влади на Запоріжжі. Саме сьогодні, 10 грудня, у гауляйтера регіону Балицького Євгена Вітальовича день народження – йому виповнилось 53 роки. Ймовірно, окупанти не можуть стримати своєї радості від “святкового салюту”, який організували ЗСУ – тому й, як сказав Федоров, “метушаться”.

ЗСУ “влаштували вечірку” окупантам у Мелітополі: дивіться відео прильоту від міського голови

Наразі невідомо, скільки ворожих вояків вдалось знищити під час цього візиту “бавовнятка”, але, за попередньою інформацією, спалахнула пожежа у будівлі церкви, яка стала лігвищем для цілої зграї росіян.

За попередньою інформацією горить будівля Мелітопольської Християнської Церкви, яку окупанти захопили кілька місяців тому і перетворили на своє лігво для зборищ. Цікаво скільки ворожих “гостей” просмажилось,
– написав Федоров.

Пожежа в Мелітополі внаслідок прильотів / Фото з телеграм-каналу Івана ФедороваЗверніть увагу! Як зазначає Генштаб, за минулу добу нашим воякам вдалось поранити до 150 загарбників у Мелітополі – 50 з них зараз перебувають у лікарні населеного пункту. Станом на вечір 10 грудня точної інформації про кількість загиблих загарбників немає, але немає сумнівів у тому, що “200-тих окупантів” після роботи ЗСУ чимало.

Як окупанти сотнями закопують “своїх” у Мелітополі

Нагадаємо, міський голова Іван Федоров в ефірі національного телемарафону також розповідав, що окупанти спалюють свої “побратимів” у крематоріях, аби потім говорити, що вони “пропали безвісти”. Окрім того, він констатував, що всі лікарні міста та населених пунктів поблизу переповнені пораненими росіянами, а на території самого Мелітополя уже з’являються братські могили, у яких сотнями лежать загиблі окупанти.

Схоже, що справи росіян в регіоні справді кепські, однак без сумніву, що кращими вони не стануть уже ніколи. Єдиний вихід для путінських вояків хоч трохи зробити своє життя кращим – здатися у полон. У ЗСУ, до речі, детально розповіли, як це можна зробити.