В Криму сьогодні спатu точно ніхто не буде! Звільнення Півосmрова! Щойно на окуnованому nівострові прuлетіло вітання від ЗСУ

0

Увечері 10 грудня у Сімферополь завітала “бавовна”. Гучний вибух чули в різних частинах міста, а також у сусідньому Бахчисараї та Саках.

Про це повідомили низка місцевих телеграм-каналів, передає 

Інформація про вибухи з’явилася приблизно о 21:05. За даними очевидців, прогриміли вони у районі аеропорту Сімферополя. Тим часом призначений Росією “глава” окупованого Криму Сергій Аксьонов знову заспівав стару пісню про нібито роботу ППО над Сімферополем.

Однак у ці заяви вже давно ніхто не вірить. Адже ще у серпні стало відомо, що Росія імітує в окупованому Криму масштабні атаки з повітря, щоб прикрити безпорадність своєї ППО. Відповідно до багатьох свідчень очевидців, Росія здійснює запуски якихось боєприпасів з моря, по яких відпрацьовують сили ППО.

Активіст Сергій Стерненко оприлюднив ймовірне фото польоту ракети. Підтвердити чи спростувати достовірність світлини ми не можемо, але летить гарно.

“Бавовна” в окупованому Криму / Фото Сергія Стерненка

Водночас за даними моніторингової групи вибухи або робота ППО була на наступних аеродромах:

  • Бельбек, Крим;
  • Мелітополь, Запорізька область;
  • Джанкой, Крим.

Зауважимо, що вранці 10 грудня стало відомо про пожежу у тимчасово окупованому Криму. Вона охопила казарми, де розміщували мобілізованих російських окупантів. За попередніми даними, мовиться про сотні або навіть тисячі військових країни-агресорки.