“ Мамо , я похований в Ізюмі ” : український поет довів мережу до сліз віршем про закаmованuх українців

0

Український поет – блогер Cepгiй Тітов присвятив свій новий вірш убитим російськими окупантами українцям , тіла яких знайшли у звільненому від загарбників Ізюмі Харківської області . Ліричний герой твору невідомий боєць ЗСУ , який звертається до матері , щоб та не шукала його .

Зворушливими рядками автор поділився на особистій сторінці в Instagram . Під віршем зібралося понад 250 коментарів , у яких користувачі зізнаються , що не стримати сліз під час прочитання .

” Мамо , я похований в Ізюмі / Поміж сотень інших , десь у лісі / Вже від мене слова не почуєш / Каті передай , хай добре вчиться / Може , ми побачимось колись / Не шукай , тобі суглоби крутить / в нас усіх є трохи спільних рис / Ноги перев’язані чи руки / Ми у лісі , тут доволі тихо / Мабуть , я ніколи не засну / Вибач мамо , я спиняю лихо / 20 , невідомий , ЗСУ ” , — опублікував свою поезію Тітов . Ці рядки не могли не відгукнутися у серцях українців , які були шоковані недавніми фотографіями та новинами зі звільненого Ізюму , де у лiсi виявили місце масового поховання жертв російських загарбників . Загалом вдалося нарахувати понад 450 могил .

Там похованО ЯК українських військових , так і мирних жителів . ” Серце розривається від цього вірша . Біль ” , ” Я ридаю ” , ” Просто кому в горлі і біль у серці ” , ” Перечитую не один раз , а болить як перший ” , “ Проникливі слова , плачу ” , “ До сл 1 – залишали коментатори на сторінці Сергія Тітова