Пелосі: Росія має відчуmu бiльь за cкоєнe в Україні

0

Cпікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі закликала міжнародне співтовариство посилити санкційний тиск на Росію, яка розв’язала криваву війну проти України. За її словами, країна-агресорка повною мірою має відчути біль за вчинене в Україні.

Також Пелосі наголосила, що після війни Україні необхідно надати фінансову підтримку за рахунок заморожених російських активів. Про це політикиня заявила на саміті глав парламентів G7 у Берліні. obozrevatel.com

Пелосі запевнила, що цивілізований світ продовжуватиме надавати допомогу Україні стільки, скільки потрібно. Окрім підтримки у сфері безпеки та економіки, спікерка Палати представників американського Конгресу закликала посилити санкційний тиск на РФ.

“Ми будемо наполягати, поки гармати не замовчать. І для цього потрібна суттєва підтримка у сфері безпеки, гуманітарна допомога, економічна допомога та санкції, санкції, санкції, щоб Росія відчула біль від цього”, – сказала Пелосі.

Водночас політикиня зазначила, що Росію необхідно притягнути до відповідальності за всі злочини, які вона скоїла щодо мирних громадян України.

“Росія має бути притягнута до відповідальності, до відповіді за звірства, які вони чинять над маленькими дітьми, використовуючи насильство як знаряддя війни, голод як знаряддя війни та інше. Вони мають бути притягнуті до відповідальності”, – зазначила американський політик.

За словами Пелосі, США мають сприяти відновленню України у післявоєнний час. Вона закликала направити конфісковані російські активи на користь України.

“Україна має бути відновлена. Конфіскувати російські активи, заморозити активи, а потім використовувати їх для відновлення України. Це займе багато грошей. Сподіватимемося, що скоро стихнуть гармати, але ми маємо бути готові до того часу, коли вони замовчать”, – резюмувала Пелосі.