Майже 200 тaнкiв! Шoльц дaв дoбрo – бoрт на фрoнт: рoзмах врaжaє. Нaрeшті

0

Українські військові можуть одержати значну кількість основних бойових Leopard. Так федеральний уряд Німеччини дав зелене світло на експорт 178 танків.

Про це повідомило видання Spiegel.

Федеральний уряд робить ще один великий крок у сфері допомоги Україні зброєю. За інформацією німецького видання, Федеральна рада безпеки схвалила постачання 178 танків Leopard 1.

У порівнянні з 14 танками Leopard 2, анонсованих близько двох тижнів тому німецьким канцлером Олафом Шольцом, 187 бойових машин старої моделі Leopard 1 набагато серйозніше. Водночас за інформацією німецьких ЗМІ із посиланням на джерела в урядових колах, фінансування ремонту цих машин поки що не забезпечене. Найближчим часом має стати ясно, хто саме має сплатити за реконструкцію.

Зазначимо, раніше голова Міністерства оборони України Олексій Резніков розповів про те, що у понеділок, 6 лютого, стартували навчання українських екіпажів на танках Leopard . Вони будуть проводитись за кордоном.

Про це він поінформував під час пресконференції.

“Ми чітко розуміємо, скільки, коли, яка країна нам дасть танки. Ми чітко розуміємо, що із понеділка вже починається навчання танкових екіпажів за межами України на Leopard”, – зазначив Резніков.

Крім того, міністр оборони України додав, що на даний момент тривають переговори щодо запчастин на танки Leopard, а також їхній ремонт, обслуговування тощо.