Мрія мільйонів українців – здійснuлася: Москва у воrні – Привіт від 3СУ. Відео та фото зз місця

0

У Москві ранок 9 грудня розпочався не з кави. Спалахнула масштабна пожежа у торговому центрі “Мега Хімки”. Повідомляють, що всередині були люди.

ТЦ розташований на Ленінградському шосе. Яскраві кадри пожежі транслюють російські ЗМІ

Горіли меблі та вибухали балони

Попередньо відомо, що спалахнула покрівля. Займання виникло на складі магазину OBI, де були різні меблі та дерев’яні споруди.

Горить ТЦ у Москві: відео

Далі полум’я охопило весь супермаркет. Почали вибухати газові балони та банки з фарбами. Очевидці зазначають, що чули ці звуки вибухів. Ці моменти також потрапили на відео.

Звуки вибухів газу: відео

Площа займання стрімко зросла

Близько 05:50 ЗМІ писали, що площа пожежі у ТЦ складає всього 250 квадратних метрів. Над будівлею піднімався чорний стовп диму у місці, де був будівельний магазин.

Однак вже згодом з’явились повідомлення, що площа пожежі сягнула 10 тисяч квадратних метрів, а будівля майже повністю вигоріла та обвалилась. Через певний час вже писали про 17 тисяч квадратних метрів.

У ТЦ були люди – є жертва

Зазначають, що під час пожежі усередині ТЦ були люди. За словами очевидців, працівників евакуювали з іншого боку будівлі одразу після звуку сигналізації.

Щонайменше одна людина загинула. За даними ЗМІ, це був охоронець Сергій Смуров. Наразі інформації про постраждалих немає.

Пожежа збільшується / Фото російських ЗМІ

Спочатку російські екстрені служби заявляли, мовляв, розглядають підпал як ймовірну причину пожежі. Однак версія швидко змінилась – сказали, нібито це було коротке замикання.

Пожежа у будівельному магазині / Фото російських ЗМІ

Пожежники запізнились

Російське МНС повідомило, що інформація про пожежу надійшла їм о 5:58 ранку, а о 6:19 пожежники вже були на місці. Тобто рятувальники їхали до гіпермаркету 21 хвилину.

Цікаво, що за регламентом пожежники мають приїжджати за 10 хвилин. Нормативи порушили в 2 рази.