Тeрмiнoвo! Хлопці з nередової nередають, що окупантu вночі кuнулu тuсячі солдатів і nішли в аmаку по всій лінії фронmу… Молuмося!

0

Росіяни посилили тиск на ЗСУ по всій лінії фронту, заявив радник Офісу президента Олексій Арестович у програмі Марка Фейгіна.

“Якщо характеризувати ситуацію на землі по всій лінії фронту, то зараз фаза такого оперативно-тактичного тиску російських військ на напрямках. Тобто, вони інтенсифікували зусилля. Донецький фронт – особливо”, – сказав Арестович.

За його словами, ЗСУ перебувають зараз в обороні.

“Ми відповідно ніде не наступаємо, обороняємося, радісно перепалюючи піхоту противника, техніку і все інше на тих ділянках, де вони намагаються наступати. Головний девіз того, що відбувається, – недоумство і відвага. Російська армія героїчно біжить на підготовлену оборону. Зрозуміло, що на місці нашим солдатам не дуже весело. Загалом, росіяни тиснуть, а ми відбиваємо”, – описав ситуацію на фронті радник ВП.

Він також каже, що у росіян виникли серйозні проблеми із боєприпасами під Бахмутом.

“Цікавий факт: під Бахмутом сильно знижується частота застосування російської артилерії. Очевидно, вони мають серйозні проблеми з боєприпасами і матеріальною частиною. В основному працюють авіація, танки і танки як артилерія”, – повідомив Арестович.0SHARES