“Ми здаємся, не сmpiля йme…”: Все, росіяни здaлuся біля Херсону! Білий прапор підняли прямо на очах у ЗСУ ВІДЕО

0

Прицільні удари ЗСУ знизили моральний дух ворога.

Збройні сили України продовжують контрнаступ на півдні. Російські окупанти не витримали натиск українських захисників і підняли білий прапор у с. Правдине Херсонської області. Відповідне відео з’явилося у соцмережі. (щоб подивитися відео проскрольте до кінця)

Нагадаємо, на Херсонщині українські оборонці і надалі знищують склади російських окупантів, що дуже “підриває” й моральний стан ворога.

Тож навіть командири країни-агресорки панікують та шукають спроби здатися в полон. Про це в ефірі 24 каналу сказав Сергій Хлань – військовий ТрО та депутат Херсонської обласної ради.

Окрім цього, за його словами, можливостей наступати у росіян на Херсонщині вже практично не залишилось.

Також, як додав Хлань, командування росіян вже доволі давно перебралося з правого берега на лівий. Вони починають шукати безпечніші місця, хоча для окупантів їх вже скоро зовсім не залишиться.

Тож Хлань наголосив, що росіянам ніде не буде спокою на Херсонщині. А єдине безпечне місце для них десь у своїх болотах подалі від української землі.

Тому цілком очевидно, що вони починають вдаватися до дезертирства та ховаються від влучних дій українських оборонців у підвалах, які вони собі споруджують чи у закинутих будівлях.