Тримайтеся міцніше! Нашим 3СУ вдалося немислиме. Буквально за лічені дні відбувся прорив в тuл ворога – на всі 1300 км лінії фронту: це тріумф, ми переможемо

0

Стратегія ЗСУ на сьогодні – збільшити інтенсивність ударів у тил ворога та знищити логістичне забезпечення армії РФ.

Результат цією стратегії полягає в тому, щоб мінімізувати втрати української сторони.

Про це в телеефірі розповів радник керівника ОП Михайло Подоляк.

“Інтенсивність обстрілів з нашого боку тилового і логістичного забезпечення російської армії зросла. У тому числі на південному, харківському, мелітопольському напрямках. Ми максимально ефективно хочемо зруйнувати все забезпечення, тобто снаряди, паливо, медикаменти, амуніцію… Розірвати зв’язки між оперативно-тактичним управлінням і безпосередньо військовими частинами, завдати ударів по складах… Таким чином зменшити інтенсивність російського вогню, знекровити їх, змусити панікувати… і видавлювати. Ось ця стратегія сьогодні починає працювати”, – заявив Подоляк.

Посадовець наголосив, що це добре спланована контрнаступальна операція, яка триває одночасно на багатьох напрямках. Вона поступова, не ударна.

Додамо, розпочалася сто дев’яносто перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Повідомляється в ранковому зведенні Генштабу.

Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області та утриманні окупованих районів Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей, а також створення сприятливих умов для відновлення наступу.

Ворог завдає авіаційні та ракетні удари по військових та цивільних об’єктах на території нашої Держави.

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил російської федерації у прикордонних районах Брянської і Курської областей. Ворог здійснював обстріли з мінометів та ствольної артилерії районів.

На Слобожанському напрямку противник веде бойові дії з метою недопущення втрати контролю над зайнятими рубежами та логістичними маршрутами у Харківській області. Намагається знайти слабкі місця у обороні наших військ та покращити тактичне положення.

На Харківському напрямку здійснював обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії..

Завдав авіаційні удари в районах населених пунктів Шестакове, Байрак, Руські Тишки та Веселе.

На Слов’янському напрямку здійснював вогневе ураження військової та цивільної інфраструктури з використанням танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Долина, Краснопілля, Бражківка, Дібрівне.

На Донецькому напрямку ворог основні зусилля зосереджує на веденні наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках. На Краматорському та Новопавлівському напрямках намагається покращити тактичне положення, здійснює вогневе ураження наших військ. Намагається сковувати дії підрозділів Сил оборони та не допустити їх перекидання на інші напрямки.

На Краматорському напрямку здійснював обстріли з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії.

Завдав авіаційний удар в районі населеного пункту Верхньокам’янське.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії.

Завдав авіаційні удари в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут, Яковлівка.

Підрозділами Сил оборони було відбито наступ противника у напрямках населених пунктів Бахмутське та Бахмут, а також Весела Долина та Майорськ.

На Авдіївському напрямку противник здійснював обстріли з наявних видів озброєння.

Наші війська успішно відбили наступ підрозділів противника в районах населених пунктів Опитне, Первомайське і Невельське.

Також були відбиті штурмові дії ворога, які він намагався провести в напрямках населених пунктів Авдіївка та Красногорівка.

На Новопавлівському напрямку підрозділи противника здійснювали обстріли з мінометів, танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню .

На Запорізькому напрямку активних наступальних дій ворожі підрозділи не здійснювали.

На Південнобузькому напрямку противник зосереджується на обороні зайнятих раніше рубежів та позицій.

Здійснював обстріли позицій наших військ та цивільної інфраструктури з танків, ствольної та реактивної артилерії.

Завдав авіаційних ударів у районах населених пунктів Лозове, Сухий Ставок, Велике Артакове, Хрещенівка.

Був зупинений Силами оборони під час ведення наступальних дій у напрямку населеного пункту Потьомкине.

У Чорноморській та Азовській морських зонах основні зусилля противника зосереджені на веденні розвідки та блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря. В готовності до застосування високоточної зброї перебувають носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.

Сили оборони продовжують нанесення ударів по обʼєктах противника.

Джерело:korupciya.com