На Білорусь чекає сmрашна розnлаmа: щойно білоруський nолковнuк попередuв про катасmрофічні наслідкu у разі nрямої учасmі у війні…

0

Підполковник запасу Білорусі Валерій Сахащик звернувся до білоруських військових та всіх співгромадян. Він попередив про катастрофічні наслідки в разі прямої участі країни у війні проти України.

Колишній командир 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади в Бресті, представник Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі підкреслив, що “будь-кому, хто хоч трохи здатен мислити, вже абсолютно ясно, що Росія програла війну”.

За його словами, в разі прямої участі у війні білоруські збройні сили втратять більшу частину офіцерського складу, як це вже сталося з російською армією, “оскільки засоби зв’язку та управління військами у білорусів ще більш відсталі та примітивні, ніж у рф”.

“Вся система управління буде розкрита і вражена. Відносини до загарбників-білорусів з боку українців буде ще жорсткішим, ніж до росіян. З росіянами все ясно. Білорусів донедавна вважали братським народом і добрим сусідом, і підлий удар у спину викличе страшну реакцію”.

Сахащик підкреслив, що Україна дуже добре підготовлена до нападу з боку Білорусі, тому останній загрожують величезні втрати.

“Жителі Білорусі готові приймати сотнями та тисячами своїх синів у поліетиленових пакетах? Кількість наших добровольців в Україні суттєво зросте. Військовослужбовців ЗС РБ зустрічатимуть свої ж білоруси, тільки значно краще підготовлені, оснащені та мотивовані. Білорусь стане країною-ізгоєм у світі та розділить із Росією ганьбу поразки та обов’язок виплати репарацій”, – попередив підполковник.