Все, що окуnанmu накоnuчували місяцями – nвсього за лічені дні і тепер артuлерія вороrа переходuть на голоднuй nайок БК і це чудовuй шанс для ЗСУ звільнumu решту нашuх територій

0

Останній тиждень ми спостерігаємо, як ЗСУ почали системно знищувати тилову інфраструктуру ворога.

І як би грізно не виглядав наступ росіян, вже є очевидним той факт, що російське командування масово жене сили і засоби тільки щоб зберігати загальну картинку цього наступу, але рашисти які відучли всю міць сучасної української зброї паніці: вони розуміють, що знищені склади відновити буде вкрай складно.

Так коментує ситуацію на фронті захисник Півдня, народний депутат України Роман Костенко.

“Зараз той момент, коли ми паритетно почали завдавати ударів по тиловій інфоаструктурі ворога. Те, що ми чуємо в перехопленнях і бачимо самі: ворог в паніці. Вони вже почали менше використовувати артилерії на передньому краї. Відновити знищені склади їм буде дуже складно, враховуючи, що вони кілька місяців накопичували там боєприпаси і вважали, що для української артилерії вони недосяжні. Ми нанесли їм серйозні втрати”, — констатує Костенко.

Він стверджує, що ЗСУ фактично перехопили ініціативу остаточно, темпи і настрої ворога вже збиті, а далі буде тільки нарощення української присутності в тилу і на фротні, тому вже скоро українські землі будуть повертатись під наш контроль.

“Ми і далі нарощуємо свої спроможності: і за допомогою наших партнерів, і за допомогою наших внутрішніх можливостей. Зараз росіяни поставили собі ціль — Донбас. Насправді це те, що залишилось від їхніх стратегічних цілей по захопленню всієї України на початку війни. І це поки ті території, де вони ще можуть, накопичивши всі свої сили і засоби, по-трохи просуватися, бо на Півдні вони зупинені, з Півночі їх вигнали. Кожен знищений російський солдат, кожна знищена одиниця російської техніки наближає нас до перемоги”, — наголошує Роман.