Наталя Юсупова : В новинах цього не кажуть . Біда страшна . Олег , Сашко , Андрiй- зовсім молоді , жити б і жити . Дуже багато поранених . Лікарні забиті .

0

Новини кепські . Тривають пекельні бої . Те що орки несуть втрати , то добре , але ж ми несемо значні втрати . Гинуть найкращі . Гинуть хлопці , які були важко поранені і лікувалися в шпиталі . Довго та важко , але знову пішли на фронт та загинули .

Майже кожного дня чую про загибель знайомих людей . Біда страшна . Є ті хто зараз в полоні . Саша , морпіх , підірвався на міні , ледве вижив , довго не ходив , але повернувся на службу , був у Маріуполі , може в полоні , може ні , інформації немає . Олег , Сашко , Андрій , всі були поранені та знову повернуоися на війну .

Захищали Маріуполь . Зовсім молоді , жити б і жити . Дуже багато поранених . Лікарні забиті . В новинах цього не кажуть , так не можна , люди повинні відчувати , що війна триває . Три місяці повномасштабної війни , кажуть що стрес вбиває , треба жити .

Вбивають кулі та снаряди , там стрес , кров та смерть , а ми в безпеці . Ми можемо спокійно лягати спати , пити каву , відпочивати .

Це не життя ? Стогнуть ті , хто не на фронті , в кого рідні поруч , знову втомилися . Подвійне життя в однiй краïнi