НАТО в guкому ш0ці! ЗСУ показали клас – вnерше в світі: росіянам таке й не снuлось. Переможемо!

0

У наших захисників є унікальний досвід – військові освоїли таку номенклатуру зарубіжної техніки, яку  не освоїла жодна армія світу, а самі навчання проходять у короткі терміни. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Східного угрупування військ Сергій Череватий.

Передає Корупція

Він також підкреслив, що українські військові мають наразі унікальний досвід, адже такого різноманіття озброєння не освоїла, мабуть, жодна армія світу.

Наші військовослужбовці одні з кращих освоїли західну техніку і знищують нею ворога. Унікальний досвід – за півроку наші військові освоїли таку номенклатуру зарубіжної техніки, яку певне не освоїла жодна армія світу, – зазначив Сергій Череватий.

До того ж, ЗСУ нищать ворога надпотужним та, до всього, найсучаснішим озброєнням. Далі речник перерахував техніку, яка є на озброєнні у ЗСУ. Зокрема, пригадав “Цезар”, “Панцир”, “Краби”, “Джавеліни”.

Складно навіть усю техніку переназвати. Це все на ходу вивчається і відразу застосовується. Навчання проходять у дуже стислі терміни, – підсумував речник.

Водночас нагадаємо, що раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний оприлюднив потужну статистику – за три доби два “Байрактари” знищили техніку окупантів на 26,5 мільйона доларів.