Президента попід руки вивели: як Володимир Зеленський вперший раз опинився в бункері 24 лютого

0

24 лютого вранці на Банковый президент Зеленський зібрав очільників фракцій Верховної Ради.

Але на 30-ій хвилині зустріч перервали спецслужби, які під руки вивели Зеленського. Так президент України вперше опинився в бункері, з якого керував державою кілька наступних тижнів. 

Про це повідомила “Українська правда“, яка реконструювала події в Україні перед вторгненням Росії та у день самого вторгнення, 24 лютого.

“Раптом, хвилині на 30-ій зустрічі, до ситуативної кімнати ледь не забіг керівник президентської охорони. Спецслужби передали інформацію, що на Печерську за кілька кварталів від ОП уже орудують ворожі ДРГ. Крім того, говорив керівник охорони, існує велика загроза ракетного удару по Офісу президента. У кімнаті раптом з’явились озброєні до зубів УДОшники, і ледь не під руки забрали президента з наради у “безпечне місце”. Так Зеленський вперше опинився в бункері, з якого керуватиме державою кілька наступних тижнів”, – пише “УП”. 

Водночас, депутатів, як і численних журналістів, котрих до того скликали в ОП, попросили негайно залишити приміщення і швидко вибиратись за межі урядового кварталу. Згодом народні обранці отримали від керівників фракцій повідомлення: “В головному управлінні поліції на Володимирській дають зброю”. 

Упродовж дня депутатам, які не втекли з Києва, поліцейські видавали автомати та пістолети, перевіряючи паспорт та депутатське посвідчення. Дуже скоро пістолети почали закінчуватись, і їх вирішили віддавати лише жінкам-нардепкам.