Не буду більше це терпіти: Мер Черкас подає в суд на Президента: «Зеленський остаточно відірвався від реального життя!»

0

Мер Черкас Анатолій Бондаренко готує позов до суду проти президента України Володимира Зеленського за слова глави держави про нібито наявність кримінальних проваджень проти Бондаренка. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

«З подивом почув від президента Зеленського про якісь 17 кримінальних справ проти мене. Його слова про кримінальну справу проти мене — брехня. Подам до суду проти Зеленського, мої юристи готують позов за брехню, ми будемо вимагати вибачень. Ніяких процесуальних дій проти мене не проводиться. Мене і команду мерії не викликають на допити, не проходять обшуки, не вимагають документи», — розповів Бондаренко.

За словами голови Черкаської міськради, президент «остаточно відірвався від реального життя» і «напевно, отримує інформацію з інстраграму або Вконтакте».

«Президенту треба ретельно вивчати обстановку в країні, нехай приїде в Черкаси. Політично на місцевих виборах Зеленському та його партії тут нема чого ловити — у них немає ніяких шансів, після брехні про «велюровий» карантин ніякої довіри ним немає. А я готовий тут наочно показати чого варті його вигадки», — підкреслив Бондаренко.

Раніше Президент України Володимир Зеленський розповів, що мер Черкас Анатолій Бондаренко є фігурантом більше десятка кримінальних проваджень.

Джерело