“Ніхто з людей їм вже не вірить у версію влади, я там був і все бачив, там повно загuблuх”: очевидець вuбyхів у Крuму розповів, як усе було насправді. Відео

0

Місцеві жителі селища Новофедорівка в окупованому Росією Криму, де 9 серпня було знищено авіабазу окупантів, не вірять в офіційну версію “влади” про “підрив на складі боєприпасів”, оскільки чули вісім чітких вибухів у різних місцях аеродрому. Внаслідок інциденту є поранені та щонайменше 4 загиблих.

Про це розповів очевидець подій, судячи з форми, співробітник кінологічної служби РФ, у відео, яке поширили Telegram-канали. Він повідомив, що ударів по самому населеному пункту не було – тільки по аеродрому, проте вибуховою хвилею та осколками накрило “немалий шматок” селища, у будинках вилітали вікна (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Ось спиш собі в квартирі, спиш, тут й***ний вибух, вікна навиліт”, – поскаржився кримчанин.

“Є загиблі. І схоже що їх багато. Принаймні, я вже зіткнувся з чотирма або п’ятьма загиблими. Це тільки те що я знаю, Є й багато поранених Офіційна версія, яку поки що надали, – це “підрив на складі боєприпасів”, але поки що цивільні сумніваються, оскільки низку вибухів було чутно з боку аеродрому з різних місць, не з одного. Неофіційна версія, яка зараз гуляє, що було вісім ударів”, – розповів очевидець.

Нагадаємо: 9 серпня в анексованому Росією Криму пролунали вибухи в районі російської військової авіабази в Новофедорівці Сакського району. Окупаційна “влада” півострова вже оголосила надзвичайний стан, а в районі – евакуацію населення. Повідомлялося про одного загиблого та сім постраждалих. Зі вказаної авіабази летіли винищувачі окупантів, які бомбили Херсонщину, Миколаївщину та Запоріжжя.