Так само повинен зробити весь світ: Щойно сейм Латвії прийняв історичне рішення по росії. Беріть приклад

0

Сейм Латвії визнав Росію країною-спонсором тероризму.

У четвер, 11 серпня, Сейм Латвії підтримав заяву про визнання насильства росії щодо цивільного населення України та інших країн тероризмом, а саму росію – державою, яка підтримує тероризм. Про це повідомляє сайт Сейму Латвії.

Політики зазначили, що росія застосовує насильство для досягнення політичних цілей.

Депутати категорично засудили військову агресію росії та масштабне вторгнення в Україну, які здійснюються за підтримки та участі білоруського режиму, а також закликали євроатлантичну спільноту та її партнерів терміново посилити та ввести всеосяжні санкції метою зупинити здатність російської армії продовжувати військову агресію в Україні.

У прийнятій Сеймом заяві міститься заклик до держав-членів Євросоюзу негайно припинити видачу туристичних віз та обмежити видачу в’їзних віз росіянам.

Депутати згадали про усіх жертв російської агресії в Україні – тисячі мирних жителів і захисників України, а також висловили солідарність з Україною та українським народом.

Сейм визнав росію державою, яка підтримує тероризм, також у зв’язку з багаторічною підтримкою та фінансуванням росією терористичних режимів і організацій:

росія є найбільшим постачальником зброї режиму Асада в Сирії, здійснювала теракти в суверенних країнах – згадані отруєння сім’ї Скрипалів у Великій Британії і збиття літака Malaysia Airlines над Донбасом, коли загинули 298 людей.

«росія демонструє зневагу до своїх зобов’язань, міжнародного порядку та правових інститутів, а також навмисно поглиблює глобальну продовольчу кризу, яка викликає голод і страждання в усьому світі», – йдеться в документі, прийнятому Сеймом.

Депутати також підкреслили аморальний та протиправний характер обраної росією тактики з широким застосуванням особливо жорстокої, неточної зброї, що калічить і завдає страждань.

Джерело