Особлuвuй цuнімз: путiн прuвітав укрaїнців із Днем пeрeмогu та побажав «мuрного мaйбутньoго»

0

Президент росії володимир путін, який вже більше двох місяців веде жорстоку та загарбницьку війну проти України, яка супроводжується великими жертвами серед цивільного населення та воєнними злочинами, привітав народ України з Днем перемоги.

Привітання опубліковане на сайті кремля.

Путін звернувся до ветеранів війни та громадян України, заявивши, що «нацизм сьогодні знову піднімає голову». «Щиро бажаю українським ветеранам Великої Вітчизняної війни душевної стійкості, доброго здоров’я та довголіття, а всім жителям України – мирного та справедливого майбутнього», – йдеться у зверненні путіна.

На сайті кремля також опубліковано вітання лідерам та громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, «ДНР» та «ЛНР», а також народам Грузії та України.

«Сьогодні загальний обов’язок – не допустити відродження нацизму, який приніс стільки страждань людям різних країн. Необхідно зберігати та передавати нащадкам правду про події воєнних років, спільні духовні цінності та традиції братньої дружби», – заявив путін.

Джерело: Слово і діло