росія у вогні: через маcшmабні пожежі вигорають села (фото, відео)

0

Згоріли вщент або пошкоджено понад п’ятсот житлових будинків

Уросії не припиняються масштабні пожежі як у лісових масивах, так і в містах. Так, у Красноярському краї та сусідній Іркутській області спалахують одне за одним невеликі міста.

Відео загорянь публікують місцеві жителі та ЗМІ у мережі.Play Video

Регіональний уряд Краснодарського краю повідомляє про пожежі у 16 населених пунктах. У деяких із них вигоріли всі будинки, у частині — вулиці. У столиці регіону – Красноярську – вогонь довелося гасити відвідувачам парку. Навіть місцеві ЗМІ повідомляють, що для гасіння пожеж не вистачає людей та техніки.

У місті Уяр у селищі Заозерному мешканці гасять палаючі будинки з цебер, залучаючи до цього навіть дітей. Тут згоріло вже 45 будинків та горить ліс навколо.

У сусідньому регіоні — Іркутській області спалахнуло садове товариство в Братську, де знаходяться не лише дачі, а й житлові будинки — людей екстрено евакуюють.

Загалом у Красноярському краї пошкоджено або повністю згоріло понад 518 будинків, 309 будівель, 61 машина. Пожежа у лісі налічує тисячу гектарів. Постраждали як мінімум 19 людей, включаючи шістьох пожежників. Загинуло, за попередніми даними, семеро людей.