Останнє попередження! Волкер сказав, що загрожує Путіну в разі атаки на Україну

0

Американський дипломат Курт Волкер не бачить ніяких підстав для того, щоб вести переговори з Російською Федерацією по анексованому Кримському півострову.

Про це повідомляє портал «Хвиля» з посиланням на матеріал видання «Крим.Реаліі».

Екс-спеціальний представник США по Україні Курт Волкер не вважає, що з Росією доцільно вести переговори щодо Криму. Він називає можливий напад агресора з кримського напрямку «занадто драматичним кроком для Кремля». Дипломат упевнений, що у Володимира Путіна не підуть на таку міру.

«Зрозуміло, Російська Федерація володіє необхідним потенціалом для атаки материкової України з території Криму. Однак це вже занадто драматичний крок навіть для Кремля. Вони докладають величезних зусиль, щоб до цих пір заперечувати вторгнення в Україну. Якщо вони вирішать робити подальші кроки, цих зусиль може не вистачити. Тому, напевно, це навряд чи станеться «, — пояснив Курт Волкер.

При цьому американський дипломат зазначив, що офіційна Москва проявляє проти України агресію не тільки на полі бою, а й діючи гідридними методами в тилу. У цьому беруть участь представники спецслужб, вербуючи населення і проводячи кібератаки.

«Більш того, вони вдаються до економічних махінацій і корупції, щоб і далі послаблювати Україну. Думаю, що саме цим Росія і займається. Не можу сказати, що ми досягли якоїсь мирної або статичної ситуації. Конфлікт досі активно розвивається», — розповів Курт Волкер.

Крім цього американський дипломат окремо наголосив на намірі США не скасовувати введені проти Росії санкції до тих пір, поки не настане деокупація українських територій.

Він не виключив того, що новий склад уряду Сполучених Штатів може мати власне бачення розвитку даної ситуації, але при цьому висловив сумнів в тому, що у когось дійсно вистачить волі піти на подібний крок.

Окупацію Криму Курт Волкер назвав незаконною і пояснив, що з такими методами ведення політики необхідно непримиренно боротися.