Отрuмала “вaнmaж-200” рiдний брaт… Щe нe встигла получити тiло, a вжe прuшли noвiстки нa чoлoвiкa тa синa…у мeнe mрeмтять рyки

0

У РФ сім’я ліквідованого “мобіка” отримала Нові повістки.

Тіло адвоката Андрія Никифорова не встигли повернути до Петербурга, а до його сім’ї знову прийшли з повістками з військкомату Приморського району.22 вересня 40-річний адвокат Андрiй Никифоров із Санкт-Петербурга отримав повістку, а вже 7 жовтня, після експрес підготовки до війни, було ліквідовано в УкраїнЙого тіло ще не привезли додому, а родина вже отримала нові повістки. 14 жовтня до сестри Андрія Юлії Никифорової Кузнецової прийшли з військкомату.

Жінка відчинила двері, але відмовилася брати Документ для чоловіка під свій підпис. Чоловік Никифоровоï-Кузнецова прописаний У цій квартирі, але живе тут, пише не “Фонтанка”.

44-річний Чоловік рядовий запасу, службу проходив на флоті. Сім’я виховує малолітню дитину з ДЦП. За всі прибутки відповідає він, оскільки росіянка займається малюком. Ще один порядок представники вдома, а рідня відмовилася брати документ.

Ще на початку ЖОВТНЯ намагалися вручити 23-річному синові Никифорово Кузнєцової. Проте військкомату не застали молоду людину